Тел: (+38) 066 596 8575. E-mail: zokkd.secretary@gmail.com

Ефективність та безпечність лікування – основа роботи спеціалістів Закарпатського кардіоцентру

Виклики часу! Оволодіваємо наступним поколінням техніки і технологіями, що забезпечують ще  кращі результати складних інтервенційних втручань на серці.

Днями, на базі лабораторії електрофізіологічних досліджень серця з рентгенопераційною Закарпатського кардіоцентру, вперше виконано кріоабляцію із застосуванням внутрішньосерцевого ультразвукового датчика ICE для контролю пункції міжпередсердної перетинки.

За словами керівника електрофізіологічної лабораторії Володимира Ком’яті, кожній формі фібриляції передсердь, відповідає своє оптимальне лікування. Його призначають аритмологи після ряду досліджень (ЕКГ, ЕХО-КС, Холтерівське моніторування), спостережень за показниками і станом пацієнта. Інтервенційне лікування фібриляції передсердь є одним із найважливіших і ефективних напрямків аритмології, особливо при пароксизмальній формі фібриляції, коли користь від оперативного втручання є максимальною.

ЩОДО ОСОБЛИВОСТЕЙ ПРОВЕДЕНОГО ВТРУЧАННЯ

Пункція міжпередсердної перетинки виконується для доступу з венозної частини серця в артеріальну, до порожнини лівого передсердя та гирл легеневих вен, в яких зазвичай виникають патологічні електричні імпульси, що є пусковими механізмами виникнення фібриляції передсердь. На відміну від трансторакальної ЕХО-КС, звичного способу, при якому доступ ускладнений внаслідок індивідуальних анатомічних особливостей, внутрішньосерцевий ультразвуковий контроль, дозволяє мінімізувати ризики процедури.

Із особливостей кріоабляції виконаної у співпраці з Мирославом Петканичем та УЗД-спеціалістами кардіоцентру, стало застосування датчика для контролю за пункцією МПП. «За допомогою внутрішньосерцевої ЕХО-кардіоскопії, зводяться до мінімуму різного роду ускладнення, а також зменшується вплив іонізуючого випромінювання під час абляції на пацієнта та персонал», – каже Володимир КОМ’ЯТІ.

– Це все у комплексі дозволяє нам виконувати процедури ефективно та безпечно, – підсумував Володимир Ком’яті.

Кваліфіковану допомогу кардіологічного та кардіохірургічного профілю дорослому населенню надають спеціалісти КНП «Закарпатський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії» ЗОР. Ми #РятуємоСерця в режимі 24/7.

Наша адреса: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Тімірязєва 15а

#ЗакарпатськийКардіоцентр #лабораторнадіагностика #ехокардіографія #УЗД #ЧерезстравохіднеУЗД #стентування #абляція #аневризма #профілактика #шунтування

#кардіохірургія #лікарі #medicaldoctor #TranscarpathianCardiocenter

#кардіохірургЗакарпаття #кардіолог #Ужгород #Закарпаття

Поки не приїхала «швидка», або як ефективно провести серецево-легеневу реанімацію

Людина лежить без свідомості, серцебиття відсутнє, перехожий знепритомнів на автозупинці, не має пульсу. Паніка… У таких випадках рахунок між життям і смертю може йти на

Читати далі »

Лікування варикозу методом ендовенозної лазерної коагуляції у Закарпатському кардіоцентрі

Варикоз – тема сьогоднішнього допису, в якому розказуємо не лише про захворювання, загрози, але й про передовий метод лікування, що застосовується спеціалістами Закарпатського кардіоцентру –

Читати далі »

Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем ?

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання?  На новому

Читати далі »